4:2
(1:0, 1:2, 2:0)

B-tým mladšího dorostu zakončil základní část výhrou nad Třebíčí

22.01.2017 / Zdeněk Drla

Rezerva mladšího dorostu zakončila základní část ELIOD ligy mladšího dorostu domácí výhrou nad regionálním rivalem z Třebíče. Svěřenci trenérů Karla Nekvasila a Marka Melenovského šli do vedení už v 10. minutě, hosté ale ve druhém dějství srovnali a po 13 vteřinách dokonce otočili skóre. Potřebný klid na hokejky dal domácím v polovině utkání přesilovkový gól Jakuba Krajíčka. K obratu zavelel v 50. minutě David Polodna, definitivní podobu výsledku dal dvě a půl minuty před koncem Znovu Jakub Krajíček. Pod třemi góly je podepsán asistencí Martin Barák.
22.01.2017, ELIOD liga mladšího dorostu - 24. kolo

HC Dukla Jihlava B

Holata - Kratochvíl, Nosek, Dúška, Sapík, Mikeš, Buzek - Augusta, Rampír, Havel - Krajíček, Machovský, Barák - Polodna, Melenovský, Přibil
4

SK Horácká Slavia Třebíč

Pavlas - Koňařík, Patočka, Doležal, Škrdlová, Linhart, Růžička - Spilka, Kotačka A., Vedral - Svoboda D., Svoboda A., Šaron - Přidal, Hrnčíř, Kotačka F.
2
Branky a nahrávky: 10. Machovský (Krajíček, Barák), 33. Krajíček (Sapík, Barák), 50. Polodna (Kratochvíl), 58. Krajíček (Barák, Havel). Rozhodčí: Ryšavý V. - Čurilla, Havelka G. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 39. Střely na branku: 43:21. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2.