2:4
(0:1, 2:2, 0:1)

Starší žáci doplatili na střeleckou nemohoucnost

18.09.2016 / Jaroslav Wollmann

V neděli přivítali starší žáci B celek Havlíčkova Brodu. Hosté po první třětině vedli 1:0. Ve druhé části padly celkem čtyři branky, po dvou na každé straně. Za Jihlavu se prosadil Max Machovský a Michael Bačkovský. V poslední třetině přidali hosté čtvrtou branku, na ní domácí neměli odpověď. Dukla prohrála s Havlíčkovým Brodem 2:4.
18.09.2016, Liga starších žáků "B" - 2. kolo

Horák (30. Tesař) – Vovsík, Hrbek, Augusta, J. Novák - Bína, Báťa, Bačkovský – Sedlák, Kříž, Machovský – Kain, Kret, Kardoš
2

BK Havlíčkův Brod

4
Branky a nahrávky Jihlavy: 22. Machovský, 35. Bačkovský (Vovsík, Báťa). Nejlepší hráč Jihlavy: Šimon Báťa.

Tomáš Dzurik (Jihlava): V první třetině se jednalo o svižný hokej, kde se na obou stranách střídala šance za šancí a obranná hra příliš neexistovala. Od druhé části jsme měli více puk ve svém držení a soupeře dostávali pod tlak, přičemž hosté dokázali hrozit z brejků. Tak to bylo již do konce utkání a předvedli jsme ukázkovou střeleckou nemohoucnost, kdy jsme zahazovali jednu vyloženou šanci za druhou. Skóre mělo být spíše obrácené, nicméně i přes prohru mělo pro kluky utkání význam a pevně věřím, že nás čeká takových utkání více.