6:4
(2:2, 1:1, 3:1)

Starší žáci porazili zásluhou povedené poslední třetiny

09.10.2016 / Jaroslav Wollmann

V neděli 9. října přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Třebíče. Starší žáci B odehráli první třetinu se soupeřem nerozhodně 2:2. Ve druhé části vestřelily oba celky po jedné brance. Třetí třetina rozhodla o vítězství jihlavských mladíků, kdy vstřelili tři branky a soupeř jen jednu. Dukla porazila Třebíč 6:4. Čtyři body za tři góly a asistenci si v zápase připal Šimon Báťa.
09.10.2016, Liga starších žáků "B" - 6. kolo

Horák – J. Novák, Hrbek, Číhal, Augusta, Kret - Bína, Báťa, Bačkovský – Sedlák, Kříž, Machovský – Kain, Kardoš, Němec
6

SK Horácká Slavia Třebíč

4
Branky a nahrávky Jihlavy: 15. Báťa, 18. Bačkovský (Báťa), 33. Báťa (Bačkovský), 48. Báťa (Hrbek), 57. Kříž (Sedlák, Machovský), 58. Kain (Hrbek). Nejlepší hráči Jihlavy: Martin Kret, Šimon Báťa, Lukáš Kardoš, Michael Bačkovský, Alex Augusta.