1:10
(1:0, 0:5, 0:5)

Starší žáci si dojeli do Pelhřimova pro pohodové vítězství

15.10.2016 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 15. října cestovali starší žáci do Pelhřimova. Svěřenci Tomáše Dzurika prohráli první třetinu těsně 0:1. Od druhé části ale hosté zabrali a důsledkem toho bylo pět branek v síti domácích. T5etí třetina probíhala v podobném duchu. Mladí hráči Dukly vstřelili opět pět branek. Dukla zvítězila v Pelhřimově vysoko 10:1. Pět bodů za tři góly a dvě asistence si v duelu připsal Šimon Báťa.
15.10.2016, Liga starších žáků "B" - 7. kolo

HC Lední Medvědi Pelhřimov

1

Tesař (30. Horák) – J. Novák, Hrbek, Číhal, Augusta, Kret - Bína, Báťa, Bačkovský – Sedlák, Kříž, Machovský – Kain, Kardoš, Němec
10
Branky a nahrávky Jihlavy: 21. Báťa (Hrbek), 27. Číhal (Báťa), 34. Bína (Bačkovský), 38. Bačkovský (Bína, Báťa), 39. Machovský (Kříž), 54. Kardoš (Němec), 56. Sedlák (Kříž), 58. Báťa (Bačkovský), 58. Machovský (Sedlák), 60. Bačkovský (Báťa, Augusta). Nejlepší hráči Jihlavy: Celý tým.