0:4
(0:0, 0:2, 0:2)

Starší žáci se přibližují prvnímu místu

17.11.2016 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek 17. listopadu cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Třebíče. Domácí byli v první třetině lepším celkem, ale hosty podržel gólman Sigmund. Od druhé třetiny ale jihlavští mladíci zabrali a i bez klíčových hráčů převzali otěže duelu. Ve druhé části vstřelili Jihlavané dvě branky. V poslední třetině přidali také dva góly a mohli se radovat z výhry 4:0. Dvě asistence si v duelu připsal Max Machovský.
17.11.2016, Liga starších žáků "B" - 13. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč

0

Sigmund (30. Horák) – Číhal, Augusta, Kret, Hrbek - Sedlák, Bačkovský, Machovský – Bína, Báťa, J. Novák – Lagron, Kardoš, Němec - Kain
4
Branky a nahrávky Jihlavy: 30. Bačkovský (Machovský), 37. Číhal (Machovský), 45. Lagron (Němec), 46. Bína (Kardoš). Nejlepší hráči Jihlavy: Max Machovský, Filip Sigmund, Karel Horák, Martin Hrbek, Lukáš Číhal, Alex Augusta, Michael Bačkovský.