15:2
(4:1, 3:1, 8:0)

Starší žáci chytili střeleckou slinu, odnesl to Pelhřimov

20.11.2016 / Jaroslav Wollmann

V neděli 20. listopadu přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Pelhřimova. Po první třetině vedli jihlavští mladíci 4:1. Ve druhé části přidal domácí výběr další tři branky a rázem vedl 7:2. Výkon mladíků Dukly však vygradoval v poslední třetině, kdy svému soupeři nasázeli osm branek a mohli se radovat z vysoké výhry 15:2. Pět bodů za tři góly a dvě asistence si v duelu připsal Šimon Báťa.
20.11.2016, Liga starších žáků "B" - 14. kolo

Horák (30. Černý) – Číhal, Augusta, J. Novák, Hrbek, Kardoš, Kret - Zdarsa, Bačkovský, Machovský – Bína, Báťa, Kravec – Lagron, Sedlák, Němec - Kain
15

HC Lední Medvědi Pelhřimov

2
Branky a nahrávky Jihlavy: 5. Báťa (J. Novák), 10. Bačkovský (Číhal), 16. Báťa, 16. Kravec (Hrbek), 22. Sedlák, 35. Zdarsa (Bína), 37. Bína, 42. Kravec, 42. Báťa (Kravec), 43. Číhal, 44. Kravec (Zdarsa, Báťa), 46. Kain (Kardoš), 51. Augusta (Báťa), 53. Bína, 56. J. Novák (Bačkovský). Nejlepší hráči Jihlavy: Martin Hrbek, Šimon Báťa, Šimon Sedlák.