3:4
(2:1, 1:1, 0:2)

Starší žáci přišli o výhru v poslední třetině

03.12.2016 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 3. prosince přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Havlíčkova Brodu. Hosté byli v první třetině lepším týmem, domácí jí však vyhráli 2:1. I po druhé části vedli mladíci Dukly stále o gól, třetí branku vstřelil Michal Lagron. V poslední třetině se na hosty usmálo štěstí, díky dvěma vstřeleným brankám otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Jihlavští postrádali směrem dopředu více nápadu a častější střelbu, také jim chybělo několik produktivních útočníků. Jihlava podlehla Havlíčkovu Brodu těsně 3:4.
03.12.2016 16:30, Liga starších žáků "B" - 16. kolo

D. Novák – Číhal, Augusta, Vovsík, Hrbek, Kardoš, Kret - Zdarsa, Bína, Machovský – Fábry, Kudrna, Peš – Lagron, Sedlák, Němec - Kain
3

BK Havlíčkův Brod

4
Branky a nahrávky Jihlavy: 11. Vovsík, 20. Machovský, 26. Lagron (Sedlák). Nejlepší hráči Jihlavy: Michal Lagron.