15:5
(3:3, 3:2, 9:0)

Starší žáci si proti Třebíči s chutí zastříleli, nasázeli jim 15 branek

14.01.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 14. ledna hostili svěřenci Tomáše Dzurika celek Třebíče. Kvalitou se jednalo o velmi slušné utkání, kdy však ani jeden z brankářů neměl svůj den. Po dvou třetinách byl stav velmi vyrovnaný, domácí výběr vedl těsně 6:5. Poslední třetina tak rozhodla o vítězi duelu. Jihlavští mladíci nasázeli svému soupeři devět branek a radovali se z celkové výhry 15:5. Tři asistence si v utkání připsal Max Machovský.
14.01.2017, Liga starších žáků "B" - 20. kolo

Horák – Číhal, Augusta, J. Novák, Hrbek, Vovsík, Kret - Lagron, Báťa, Michalčuk – Bačkovský, Kříž, Machovský – Kardoš, Sedlák, Němec - Kain
15

SK Horácká Slavia Třebíč

5
Branky a nahrávky Jihlavy: 1. Kříž (Michalčuk), 4. Bačkovský (Machovský, Sedlák), 9. Báťa (Michalčuk), 26. Číhal (Michalčuk), 28. J. Novák, 31. Bačkovský (Machovský), 41. Kříž (Machovský), 44. Michalčuk (Augusta), 46. Sedlák, 49. Číhal, 52. Michalčuk, 54. Kardoš (Číhal), 54. Lagron (Hrbek), 58. Michalčuk, 60. Michalčuk. Nejlepší hráči Jihlavy: Max Machovský, David Michalčuk, Jakub Novák.