14:2
(7:1, 4:0, 3:1)

Starší žáci rozhodli o své výhře během první třetiny, kdy vstřelili sedm branek

22.03.2017 / Jaroslav Wollmann

Ve středu 22. března přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek ze Žďáru nad Sázavou. Domácí během první třetiny vsítili sedm branek a inkasovali pouze jednou. Ve druhé části přidali domácí čtyři branky a vedli 11:1. V poslední třetině také padly čtyři góly, tři branky byly do sítě hostí. Dukla porazila svého soupeře vysoko 14:2. Čtyři body za tři góly a asistenci si připsal obránce Lukáš Číhal.
22.03.2017, Liga starších žáků "B" - 24. kolo

Pulda (30. Horák) – J. Novák, Hrbek, Číhal, Augusta, Vovsík, Kardoš - Pigl, Báťa, Jungwirth – Bačkovský, Kříž, Machovský – Sedlák, Michalčuk, Němec
14

SKLH Žďár nad Sázavou

2
Branky a nahrávky Jihlavy: 1. Pigl (Báťa), 3. Hrbek (Jungwirth), 4. Machovský (Číhal), 6. Číhal (Machovský), 15. Michalčuk, 18. Němec (Michalčuk, Sedlák), 20. Jungwirth (Pigl), 23. Pigl (Jungiwrth, Báťa), 36. Číhal (Jungwirth), 36. Bačkovský, 38. Číhal (Michalčuk), 45. Bačkovský (Kříž, Báťa), 47. Michalčuk (Machovský, Němec), 59. Michalčuk (Machovský). Nejlepší hráči Jihlavy: Celý tým.