12:3
(5:1, 3:2, 4:0)

Mladší žáci si proti Brodu otevřeli střelnici

18.09.2016 / Jaroslav Wollmann

V neděli přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Havlíčkova Brodu. Mladší žáci D po první třetině vedli 5:1. Ve druhé časti padlo celkem pět branek a domácí rázem vedli 8:3. V poslední třetině jihlavští mladíci přidali čtyři branky. Dukla porazila nedaleký Havlíčkův Brod vysoko 12:3. Čtyři body si v utkání, za tři góly a asistenci, připsal Jáchym Jungwirth.
18.09.2016, Liga mladších žáků "D" - 2. kolo

Štěbeták (30. Horák) – Dvořák, Růžička, Vojáček, Procházka, Fňukal, Vrzal - Ošmera, Kazda, Jungwirth – Chlubna, S. Celý, Bambula – Hrubý, Sapík, Hejda
12

BK Havlíčkův Brod

3
Branky a nahrávky Jihlavy: 2. Jungwirth (Ošmera), 2. S. Celý (Kazda), 6. Vojáček (Sapík), 12. Jungwirth, 16. Ošmera (Dvořák), 33. Kazda (Hejda), 35. Ošmera (Hrubý, Bambula), 38. Ošmera, 42. Fňukal, 43. Kazda (Jungwirth, Ošmera), 50. Bambula, 55. Jungwirth (Kazda, Dvořák). Nejlepší hráči Jihlavy: Jáchym Jungwirth, Adam Ošmera, Michal Horák.

Tomáš Dzurik (Jihlava): Začali jsme dobře a po šesti minutách hry jsme stačili vstřelit tři branky, poté přišel herní útlum a až do konce druhé třetiny byla předvedená hra taková všelijaká s nepříliš kolektivním pojetím. V třetí části jsme se v tomto směru v jisté míře zlepšili a přidali góly po pěkných kombinacích a zaslouženě vyhráli. Určitě je ovšem furt co zlepšovat, většina kluků hraje prozatím pod svoje možnosti.