9:0
(2:0, 5:0, 2:0)

Mladší žáci proti Ledči předvedli dobrý výkon

12.11.2016 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 12. listopadu přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Ledče nad Sázavou. Po první třetině vedli domácí o dvě branky. Rozhodující úder zasadili jihlavští mladíci během druhé části, kdy přidali pět branek a rázem vedli 7:0. V poslední třetině navázali žáci Dukly na první třetinu a vsítili dva góly. Jihlava porazila Ledeč nad Sázavou vysoko 9:0. Čtyři body si v zápase za dva góly a stejný počet asistencí připsal Tobias Chlubna.
12.11.2016, Liga mladších žáků "D" - 12. kolo

1. třetina: Černý – Pražák, Sapík, Fňukal, Růžička, Bambula - Chlubna, Dvořák, Vojáček – Ošmera, Jeletz, Jungwirth – Tomica, Hejda
2. třetina: Černý (30. Horák) – Sapík, Jeletz, Hejda, Růžička, Fňukal - Ošmera, Chlubna, Vojáček – Bambula, Jungwirth, Dvořák – Tomica, Pražák
3. třetina: Horák – Dvořák, Jeletz, Ošmera, Růžička, Sapík - Chlubna, Vojáček, Jungwirth – Hejda, Pražák, Bambula – Tomica, Fňukal
9

HC Ledeč nad Sázavou

0
Branky a nahrávky Jihlavy: 5. Chlubna (Jeletz), 8. Fňukal (Chlubna, Dvořák), 24. Tomica (Pražák), 25. Vojáček (Jungwirth), 27. Jeletz, 35. Chlubna (Růžička), 36. Vojáček (Sapík), 55. Jungwirth (Jeletz), 58. Vojáček (Jungwirth, Chlubna). Nejlepší hráči Jihlavy: Eduard Růžička, Matěj Vojáček, Adam Černý, Michal Horák.