1:7
(0:2, 0:2, 1:3)

Mladší žáci si upevnili první místo v tabulce

17.11.2016 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek zajížděli svěřenci Tomáše Dzurika do Třebíče. Hosté nepodali příliš oslnivý výkon, jsou schopní zahrát daleko lepší utkání, ale na soupeře to i tak stačilo. Po první třetině vedli jihlavští žáci 2:0. Ve druhé části přidali další dvě branky. Na branky bohatá byla poslední třetina, kdy padly čtyři góly. Dukla se mohla radovat z výhry 7:1. Tři body za gól a dvě asistence si v duelu připsal Tobias Chlubna.
17.11.2016, Liga mladších žáků "D" - 13. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč

1

Tesař (30. Horák) – Sapík, Löffler, S. Celý, Růžička, Procházka - Ošmera, Jungwirth, Dvořák – Pražák, Chlubna, Vojáček - Bambula
7
Branky a nahrávky Jihlavy: 2. Bambula, 15. Dvořák (Bambula, Chlubna), 25. Vojáček (S. Celý), 28. Chlubna (Dvořák), 42. Ošmera (Jungwirth), 45. Procházka, 59. Vojáček (Chlubna). Nejlepší hráči Jihlavy: Eduard Růžička, Michal Horák, Jiří Tesař.