11:0
(7:0, 3:0, 1:0)

Mladší žáci si v první třetině vytvořili náskok a Brod byl bez šance

03.12.2016 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 3. prosince přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Havlíčkova Brodu. Nadšeně hrající domácí sehráli parádní první třetinu, po ní vedli vysoko 7:0. I po zbytek zápasu se hrálo převážně na jednu bránu, hosté se spíše soustředili na bránění a jihlavští mladíci vědomi si svého náskoku již mírně polevili. Dukla porazila svého soupeře vysoko 11:0. Čtyři body si za dva góly a dvě asistence v zápase připsal Jindřich Habermann.
03.12.2016 14:30, Liga mladších žáků "D" - 16. kolo

1. třetina: Sigmund – Vrzal, Löffler, Sapík, Pražák, Jungwirth - Ošmera, Habermann, Chlubna – Dvořák, Křížek, Vojáček - Růžička
2. třetina: Sigmund (30. Černý) – Vrzal, Löffler, Sapík, Růžička, Ošmera - Jungwirth, Habermann, Chlubna – Dvořák, Křížek, Vojáček – Pražák
3. třetina: Černý – Dvořák, Habermann, Jungwirth, Křížek - Ošmera, Pražák, Chlubna – Růžička, Vojáček, Löffler – Sapík, Vrzal
11

BK Havlíčkův Brod

0
Branky a nahrávky Jihlavy: 4. Chlubna (Habermann, Dvořák), 7. Křížek (Vojáček), 8. Habermann (Pražák), 10. Vojáček (Ošmera), 12. Dvořák (Löffler), 14. Chlubna (Habermann), 19. Ošmera, 30. Křížek (Vojáček), 33. Jungwirth, 36. Habermann (Vrzal), 41. Chlubna. Nejlepší hráči Jihlavy: Celý tým.