8:3
(2:1, 4:1, 2:1)

Mladší žáci si v posledním mistrovském zápase poradili s Pelhřimovem

25.03.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 25. března přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek z Pelhřimova. Po první třetině byl stav těsný 2:1. Ve druhé části se projevila síla jihlavských mladíků kteří vstřelili čtyři branky a rázem vedli 6:2. Poslední třetina se nesla ve znamení té první, která opět skončila 2:1. Dukla porazila svého soupeře 8:3. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Šimon Bambula.
25.03.2017, Liga mladších žáků "D" - 28. kolo

Sigmund – Sapík, Procházka, Jungwirth, Růžička, Hrubý - Ošmera, Pražák, Kazda – Chlubna, Vojáček, Dvořák – Bambula, Hejda, Vrzal
8

HC Lední Medvědi Pelhřimov

3
Branky a nahrávky Jihlavy: Růžička, Bambula, Kazda (Sapík, Pražák), Vojáček (Bambula), Procházka (Hejda, Ošmera), Hrubý, Bambula (Vojáček), Vojáček (Kazda). Nejlepší hráč Jihlavy: Šimon Bambula.