3:1
(2:1, 0:0, 1:0)

Starší žáci vstoupili do Ligy výhrou nad loni stříbrnou Kometou Brno

11.09.2016

Výborně vstoupili do Ligy starších žáků jihlavští hokejisté. Kometu Brno, která loni suverénně vyhrála skupinu a na Mistrovství ČR skončila celkově druhá, porazila Dukla 3:1. Kometa sice od páté minuty vedla, ale za šedesát vteřin srovnal Matouš Menšík a na konci třetiny vstřelil vítězný gól Jonáš Jungwirth. V dalších čtyřiceti minutách padla pouze jedna branka, po půlminutě třetího dějství přinesl klid na jihlavské hokejky gól Matěje Kravce. Dva body tak zůstaly na Horáckém zimním stadionu.
11.09.2016, Liga starších žáků "A" - 1. kolo

Maláč - Chvátal, Vranka, Moravec, Adam, Sapík, Broža - Menšík, Polodna, Kravec - Melenovský, Jungwirth, Mlejnek - Zdarsa, Pigl, Štorek
3

Bizoň - Hanák, Holcman, Kopřiva, Fajmon, Milotinský, Dvořák - Masař, Brabenec, Kos - Harmim, Řehák, Sedláček - Vrzal, Kubový, Veselý - Lambert
1
Branky a nahrávky: 6. Menšík, 18. Jungwirth (Chvátal, Mlejnek), 41. Kravec (Vranka). Rozhodčí: Suchý - G. Havelka, Čurilla. Vyloučení: 4:7. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 43. Střely na branku: 35:22. Průběh utkání: 0:1, 3:1.