1:5
(0:0, 0:4, 1:1)

Starší žáci po výhře nad Kometou porazili také brněnský Warrior

17.09.2016

Brněnské týmy rozhodně nebudou na začátku soutěže vzpomínat na Duklu v dobrém. Jihlava totiž v prvním utkání sezony porazila Kometu 3:1 a na ledě Warrioru Brno si po bezgólové první třetině vypracovala ve druhém dějství hned čtyřbrankový náskok. O ten se zasloužil dvěma góly Matouš Menšík a jednou trefou Ondřej Broža s Dominikem Mlejnkem. V jednapadesáté minutě zkompletoval Matouš Menšík hattrick a Dukla tak vsítila soupeři nepopulárního "bůra." Čtyři minuty před koncem přišel Filip Maláč o čisté konto, když Brňané lehce snížili na konečných 1:5.
17.09.2016, Liga starších žáků "A" - 2. kolo

HCM Warriors Brno

Geidl - Šubrt, Přezvinský, Mahdal, Korčián, Zelinka, Kuchař, Heinrich, Harásek, Denk, Horvath, Maštalíř, Kareš, Rossi, Čaněk, Dostál, Dolák, Böhm
1

Maláč - Chvátal, Vranka, Sapík, Broža, Zdarsa - Polodna, Menšík, Kravec - Melenovský, Pavelec, Michalčuk - Pigl, Štorek, Mlejnek
5
Branky a nahrávky: 56. Zelinka (Heinrich) - 24. Menšík (Kravec, Polodna), 29. Menšík (Kravec), 32. Broža (Chvátal), 40. Mlejnek (Štorek), 51. Menšík (Broža). Rozhodčí: Bártek - Kacetl, Viskot. Vyloučení: 2:4. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 14:40. Průběh utkání: 0:5, 1:5.