2:5
(1:1, 1:3, 0:1)

Starší žáci si dovezli dva body z Olomouce a vedou tabulku

09.10.2016

Starší žáci Dukly cestovali v šestém kole na led Olomouce, která na ně ztrácela jen dva body. Jihlava začala dobře a v páté minutě se díky Dominiku Mlejnkovi dostala do vedení, ale domácí stihli v závěru třetiny vyrovnat a v jednatřicáté minutě otočit stav. Ovšem jen na okamžik. Dukla kontrovala nejen vyrovnáním Marka Chvátala, posléze jí poslal do vedení David Michalčuk a čtyři vteřiny před koncem třetiny zvýšil náskok hostí Ondřej Broža. Ve třetí dvacetiminutovce upravil Denis Štorek na konečných 5:2 pro Jihlavu, jenž zásluhou lepšího skóre vede tabulku před Přerovem.
09.10.2016, Liga starších žáků "A" - 6. kolo

HC Olomouc

Špunar (32. Ryšavý) - Přecechtěl, Stratil, Radová, Sedláček - Fibigr, Zembol, Ruda, Václavský, Fasner, Masare, Havel, Zatloukal
2

Maláč - Chvátal, Vranka, Moravec, Adam, Sapík, Broža - Polodna, Melenovský, Kravec - Pigl, Mlejnek, Pavelec - Štorek, Zdarsa, Michalčuk
5
Branky a nahrávky: 20. Havel, 31. Zembol (Přecechtěl) - 5. Mlejnek (Pigl), 33. Chvátal, 37. Michalčuk (Moravec), 40. Broža, 48. Štorek (Michalčuk, Sapík). Rozhodčí: Doležal - Axman, Štreitů. Vyloučení: 6:2, navíc Stratil (OLO) a Broža (JIH) 10 min. OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: 26:37. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:5.