4:4
(0:2, 1:1, 3:1)

Starší žáci přišli v Brně o slibný náskok, po remíze ale stále vedou tabulku

22.10.2016

O první tři góly utkání Ligy starších žáků A (osmých tříd) se mezi Kometou a Duklou zasloužila první jihlavská lajna. Úvodní dvě přesné trefy vsítil Marek Melenovský mladší. Dvakrát mu nahrával David Polodna, jenž se prosadil zkraje druhého dějství a dvě přesné asistence u těchto zásahů nasbíral i Matěj Kravec. Kometa sice po polovině zápasu snížila, ale ve 43. minutě navýšil náskok Dukly znovu na tři branky Denis Štorek. Jenže Brňané o šest minut později během jednadvaceti vteřin dali dva góly a v závěru srovnali na 4:4. Jihlava nyní vede tabulku s náskokem bodu na Přerov.
22.10.2016, Liga starších žáků "A" - 8. kolo

Nešťák - Holcman, Řehák, Fajmon, Dvořák, Milotinský - Sedláček, Kos, Vrzal, Masař, Brabenec, Harmim, Kubový, Hanák, Veselý
4

Maláč (30. Novák) - Chvátal, Zdarsa, Vranka, Adam, Sapík, Broža - Polodna, Melenovský, Kravec - Michalčuk, Menšík, Báťa - Štorek, Pavelec, Mlejnek
4
Branky a nahrávky: 35. Masař, 49. Masař (TS), 49. Sedláček (Kos, Kubový), 58. Sedláček - 7. Melenovský (Polodna), 19. Melenovský (Kravec, Polodna), 21. Polodna (Melenovský, Kravec), 43. Štorek (Mlejnek). Rozhodčí: Král - Mikoviny, Rexha. Vyloučení: 6:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 4:4.