8:3
(3:0, 2:1, 3:2)

Starší žáci si doma poradili s Warriorem a opět vedou tabulku

10.11.2016 / Tomáš Lysý

V dohrávaném devátém kole Ligy starších žáků A se Dukla proti Warrioru Brno dostala v první třetině do třígólového vedení, o které se zasloužil David Michalčuk, Denis Štorek a Jonáš Jungwirth. Ve druhé části utekla Jihlava soupeři na pět gólů po trefách Daniela Pavelce a Šimona Báti, aby Warrior krátce po polovině zápasu první brankou snížil. Zkraje třetí třetiny se Dukla prosadila dokonce v oslabení brankou Davida Polodny a vzápětí při hře pět na pět zvyšoval druhým gólem v utkání Denis Štorek. Závěr zápasu přinesl ještě tři góly, mezi dvě trefy Brna se vměstnal zásah obránce Ondřeje Broži. Jihlava tak doma nezaváhala a zvítězila 8:3.
10.11.2016, Liga starších žáků "A" - 9. kolo

Maláč (32. Novák) - Vranka, Sapík, Broža, Moravec, Zdarsa - Pavelec, Polodna, Pigl - Jungwirth, Melenovský, Báťa - Michalčuk, Mlejnek, Štorek
8

HCM Warriors Brno

Geidl - Korčián, Lambert, Böhm, Přezvinský, Mahdal, Hejduk, Kareš - Zelinka, Heinrich, Harásek, Kuchař, Maštalíř, Dolák, Horváth, Denk, Rossi
3
Branky a nahrávky: 6. Michalčuk (Moravec, Broža), 11. Štorek (Mlejnek), 19. Jungwirth (Melenovský), 29. Pavelec (Pigl), 33. Báta (Jungwirth, Melenovský), 41. Polodna (Pigl), 46. Štorek (Vranka), 56. Broža (Jungwirth) - 34. Harásek (Horváth, Zelinka), 52. Kareš (Lambert), 60. Horváth (Rossi). Rozhodčí: Suchý - Havelka, Pova. Vyloučení: 3:7, navíc Moravec (JIH) 5 min. a do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 7:1, 7:2, 8:2, 8:3.