5:3
(3:0, 0:1, 2:2)

Starší žáci oplatili Zlínu porážku a stále stíhají vedoucí Přerov

05.11.2016 / Tomáš Lysý

Úvodní třetina zápasu druhé Jihlavy a třetího Zlínu, dvou týmů se čtrnácti body, přinesla tři góly v síti hostí. Za Duklu se postupně prosadil Matěj Kravec, Marek Chvátal a Martin Pigl. Ve druhé třetině hosté jednou trefou snížili, ovšem Jihlava si vzala třígólový náskok zpět zásluhou branky Matouše Menšíka z pětačtyřicáté minuty. Zlínští ještě zápas po dvou gólech zdramatizovali, ovšem Dukla si již dva body vzít nenechala a vteřinu před koncem trefil prázdnou klec Matěj Kravec - 5:3.
05.11.2016, Liga starších žáků "A" - 11. kolo

Maláč - Vranka, Chvátal, Adam, Moravec, Sapík, Broža - Pigl, Polodna, Pavelec - Štorek, Menšík, Melenovský - Michalčuk, Kravec, Mlejnek - Zdarsa
5

Berani Zlín

Hamrla - Prčík, Šindelek, Čapka, Nábělek, Hoferek, Matula - Frömel, Chludil, Lavička, Ševčík, Háp, Kráčalík, Češek, Martinec, Cunda, Čajanová
3
Branky a nahrávky: 6. Kravec (Štorek), 6. Chvátal (Pigl), 19. Pigl (Polodna), 45. Menšík (Chvátal), 60. Kravec (Mlejnek) - 38. Ševčík (Kráčalík), 48. Lavička (Kráčalík), 54. Chludil (Frömel). Rozhodčí: Paur - Čurilla, O. Havelka. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 36:18. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3.