3:17
(1:6, 2:3, 0:8)

Starší žáci nasázeli Třebíči na jejím ledě sedmnáct gólů a vedou tabulku

13.11.2016 / Tomáš Lysý

Utkání Ligy starších žáků mezi Třebíčí a Duklou mělo zcela jasný průběh. Tabulkově poslední Horácká Slavia se doma prosadila jednou za nepříznivého stavu 0:3 a dvakrát, když už Jihlava vedla 8:1. Po dvou třetinách bylo zaděláno na dvoucifernou výhru, protože červenožlutí vyhrávali 9:3, a po šedesáti minutách zvítězili 17:3! Hned čtyři branky zaznamenal Denis Štorek. Dvakrát se prosadili útočníci Daniel Pavelec, Tomáš Pigl, David Polodna, Šimon Zdarsa a David Michalčuk. Jednu přesnou trefu přidal obránce David Moravec a forvardi Jonáš Jungwirth s Dominikem Mlejnkem. Dukla má na prvním místě před Přerovem náskok tří bodů.
13.11.2016, Liga starších žáků "A" - 12. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč

Svoboda (31. Martin) - Růžička, Šplíchal, Šinkovský, Blecha, Ježek - Jurda, Dolníček, Hrnčíř, Vildomec, Kotačka, Přidal
3

Novák (31. Maláč) - Moravec, Vranka, Sapík, Broža - Pavelec, Pigl, Polodna - Jungwirth, Melenovský, Zdarsa - Mlejnek, Štorek, Michalčuk
17
Branky a nahrávky: 12. Hrnčíř (Kotačka), 32. Kotačka, 37. Hrnčíř (Přidal) - 1. Moravec (Broža), 3. Pigl (Polodna), 11. Michalčuk (Mlejnek), 14. Štorek (Polodna), 14. Polodna (Broža), 17. Michalčuk (Štorek, Mlejnek), 22. Jungwirth (Broža), 25. Pavelec (Moravec, Polodna), 40. Polodna (Pigl), 43. Štorek (Melenovský), 44. Pavelec (Sapík, Pigl), 46. Štorek (Michalčuk, Sapík), 47. Mlejnek (Sapík), 52. Zdarsa (Jungwirth), 55. Zdarsa (Melenovský), 56. Štorek (Vranka, Michalčuk), 60. Pigl (Polodna). Rozhodčí: Marek - Kotrba, Erat. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 32. Střely na branku: 10:71. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:8, 3:8, 3:17.