8:1
(6:0, 2:1, 0:0)

Starší žáci přejeli Warrior a udržují si na čele tříbodový náskok

04.12.2016 / Tomáš Lysý

Naprosto žádné komplikace nepřipustili starší žáci Dukly v utkání proti Warrioru. Ještě před polovinou úvodní dvacetiminutovky vedli o čtyři góly a nakonec první třetinu ovládli výsledkem 6:0. První dvě branky dala Jihlava dokonce v oslabení, když se prosadil Ondřej Broža a David Polodna. Třetí trefa z hole Marka Melenovského mladšího přišla v přesilovce. Síť soupeře rozvlnili i Dominik Mlejnek, Jonáš Jungwirth a opět Marek Melenovský mladší. Hned na začátku druhé třetiny využili jihlavští hokejisté další dvě přesilovky po trefách znovu Davida Polodny a Daniela Pavelce. Warrior se krátce po polovině zmohl na jediný zásah. Dukla tak vyhrála 8:1 a udržuje si před druhým Přerovem náskok tří bodů. Jen vítězové všech pěti skupin postoupí na republikové mistrovství.
04.12.2016 13:15, Liga starších žáků "A" - 16. kolo

Maláč - Port, Moravec, Vranka, Adam, Sapík, Broža - Polodna, Pavelec, Bačkovský - Báťa, Jungwirth, Melenovský - Štorek, Mlejnek, Kravec
8

HCM Warriors Brno

Hollý (24. Šubrt) - Korčian, Čaněk, Mahdal, Rossi, Přezvinský, Dolák - Dostál, Kareš, Maštalíř, Heinrich, Harásek, Horváth, Zelinka, Denk, Kuchař
1
Branky a nahrávky: 2. Broža (Štorek), 6. Polodna (Kravec), 7. Melenovský (Jungwirth, Báťa), 10. Mlejnek (Štorek, Sapík), 12. Jungwirth (Moravec), 17. Melenovský (Báťa), 22. Polodna (Jungwirth), 24. Pavelec (Bačkovský) - 31. Denk (Přezvinský). Rozhodčí: V. Ryšavý - G. Havelka, Mareš. Vyloučení: 7:4. Využití: 3:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 41. Střely na branku: 34:17. Průběh utkání: 8:0, 8:1.