3:4
(0:2, 3:1, 0:1)

Starší žáci sice přestříleli Přerov, ale bez tří opor Zubrům podlehli

11.12.2016

Předposlední zápas před Vánoci svedl proti sobě domácí Jihlavu, první celek tabulky, a druhý Přerov, který měl na Duklu ztrátu tří bodů (hraje se dvoubodovým systémem). Jihlavští hokejisté, kterým chyběli tři hráči základní sestavy, již v sedmé minutě prohrávali o dva góly. V rozmezí tří a půl minuty druhé třetiny se jim ale podařilo otočit stav, postupně se za Duklu prosadil Tobias Adam, Marek Melenovský a Denis Štorek. Jenže krátce před odchodem do šaten Zubři srovnali. Byť ve třetím dějství Jihlava přestřílela svého soupeře poměrem 23:5, gól padl právě do její sítě a prohrála tak 3:4. Přerov tak výhrou stáhl ztrátu na vedoucí Duklu na rozdíl jediného bodu.
11.12.2016, Liga starších žáků "A" - 17. kolo

Tesař - Chvátal, Vranka, Sapík, Moravec, Broža - Melenovský, Kravec, Jungwirth - Mlejnek, Pigl, Pavelec - Adam, Zdarsa, Štorek
3

HC ZUBR Přerov

Suchánek - Holík, Urban, Kaprál, Nesvadba - Svozil, Jobánek, Brázda, Hradil, Kundrátek, Štíbr, Machalík
4
Branky a nahrávky: 28. Adam (Chvátal), 31. Melenovský (Kravec, Jungwirth), 32. Štorek (Mlejnek, Sapík) - 2. Kaprál, 7. Svozil, 39. Svozil (Brázda, Holík), 45. Kundrátek (Holík). Rozhodčí: A. Ryšavý - Mejzlík, Křížek. Vyloučení: 4:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 38. Střely na branku: 58:17. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:4.