4:9
(0:1, 0:5, 4:3)

Starší žáci nastříleli Zlínu devět gólů a v tabulce jsou opět první

17.12.2016 / Tomáš Lysý

V utkání na ledě Zlína se Dukla dostala do vedení již po 67 sekundách zásluhou Matouše Menšíka. Zkraje druhé části přidal Denis Štorek druhou branku a pořádnou kanonádu si Jihlavští schovali na konec prostřední dvacetiminutovky, kdy dali čtyři góly. Postupně se prosadil Matěj Kravec, Ondřej Broža, David Polodna a Marek Melenovský. Ovšem po dvou a půl minutách třetí třetiny snížili domácí třemi brankami na 3:6. Další komplikace Dukla nepřipustila, druhé góly v zápase zaznamenali Matouš Menšík, Marek Melenovský a Matěj Kravec. Zlín už pouze v závěru korigoval na konečných 4:9, takže Jihlava stále vede tabulku o bod před Přerovem.
17.12.2016, Liga starších žáků "A" - 18. kolo

Berani Zlín

Hamrla - Šindelek, Macík, Čapka, Nábělek, Hoferek, Maula - Frömel, Chludil, Lavička, Ševčík, Háp, Kráčalík, Češek, Martinec, Cunda
4

Maláč - Chvátal, Vranka, Sapík, Moravec, Broža - Polodna, Melenovský, Kravec - Mlejnek, Menšík, Pavelec - Štorek, Zdarsa, Michalčuk
9
Branky a nahrávky: 41. Frömel (Chludil), 42. Češek (Cunda), 43. Ševčík (Lavička, Martinec), 55. Chudil - 2. Menšík (Mlejnek, Pavelec), 23. Štorek, 34. Kravec (Melenovský), 37. Broža (Melenovský), 37. Polodna (Moravec), 38. Melenovský (Kravec), 43. Menšík (Sapík), 46. Melenovský (Polodna), 48. Kravec (Moravec, Sapík). Rozhodčí: Henčí - Buchtík, Charous. Vyloučení: 4:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 63. Střely na branku: 16:41. Průběh utkání: 0:6, 3:6, 3:9, 4:9.