5:2
(1:1, 1:0, 3:1)

Starší žáci porazili v derby Havlíčkův Brod a nadále stíhají vedoucí Přerov

28.01.2017 / Tomáš Lysý

Zápas Ligy starších žáků A mezi Duklou a Havlíčkovým Brodem nezačal pro jihlavské hokejisty, nejlépe, neboť ve čtvrté minutě hosté otevřeli skóre. Červenožlutým se ale v sedmnácté minutě podařilo zásluhou Matěje Kravce vyrovnat a ve druhé třetině se dostat díky Davidu Polodnovi do vedení. V prvních osmi minutách třetí periody přidala Dukla další dva góly, prosadil se Václav Vranka a Dominik Mlejnek. Byť vzápětí Brod ještě snížil, jihlavskou výhru a dva body do tabulky pečetil Šimon Zdarsa - 5:2.
28.01.2017, Liga starších žáků "A" - 21. kolo

Maláč - Vranka, Adam, Broža, Pavelec - Polodna, Báťa, Kravec - Melenovský, Pigl, Štorek - Michalčuk, Mlejnek, Zdarsa
5

BK Havlíčkův Brod

Kukeně - Beznoska, Spilka, Macek, Zych, Kultvašr - Dymák, Dáňa, Kúty - Němec, Besmák, Holenda - Vašák, Juřica
2
Branky a nahrávky: 17. Kravec (Báťa, Polodna), 30. Polodna (Kravec), 47. Vranka (Pigl, Kravec), 48. Mlejnek (Štorek), 54. Zdarsa (Mlejnek) - 4. Dymák, 52. Dymák (Kúty). Rozhodčí: Paur - G. Havelka, Jeletz. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Střely na branku: 46:28. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2, 5:2.