4:1
(2:0, 0:1, 2:0)

Šesťáci pokračují v úspěšném vstupu do sezony, zdolali i Přerov

24.09.2016

Hodně povedeně zatím probíhá sezona pohledem šesté třídy Dukly. V lize mladších žáků C zatím mají odehrané tři zápasy, ve kterých získali plný počet šesti bodů. Poradili si i s Přerovem, když se v první třetině trefil Matěj Doskočil a Jindřich Habermann. Zubři sice v závěru druhé třetiny snížili, ale Jihlava ve třetím dějství nedopustila žádné drama. Matěj Doskočil svým druhým gólem v utkání vrátil Dukle dvougólové vedení a tři body pojistil v závěru Václav Kudrna - 4:1.
24.09.2016, Liga mladších žáků "C" - 3. kolo

Tesař - Port, Löffler, Doskočil, Jeletz - Novák, Kudrna, Habermann - Peš, Štos, Vandas - Fábry, Bakus, Krížek
4

HC ZUBR Přerov

Vojtek - Brada, Tatýrek, Krištof, Škňouřil, Svozil - Šťastný, Kuchta, Pospíšil - Hanák, Nášel, Janků - Grezl
1
Branky a nahrávky: 13. Doskočil (Peš), 18. Habermann (Doskočil), 49. Doskočil (Fábry), 56. Kudrna (Peš) - 36. Škňouřil. Rozhodčí: G. Havelka - O. Havelka. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1.