8:2
(3:0, 3:1, 2:1)

Jednadvacátá výhra v řadě. Šesťáky nezastavil ani Havlíčkův Brod a blíží se 200 vstřeleným gólům

28.01.2017

Utkání Ligy mladších žáků C mezi Duklou a Havlíčkovým Brodem rozhodla de facto již první třetina. Domácí Jihlava se dostala ve čtvrté minutě do vedení zásluhou Václava Kudrny a během čtrnácté minuty se trefila hned dvakrát po gólech Oldřicha Nováka a Martina Dvořáka. Ačkoliv hosté krátce po začátku druhé části jednou brankou snížili, byli to znovu domácí, kteří se radovali třikrát. Síť rozvlnil Hynek Peš s Matějem Doskočilem a podruhé v utkání s prosadil Oldřich Novák. Dukla ve třetí dvacetiminutovce navýšila vedení Lukášem Koldou a znovu Hynkem Pešem. V závěru utkání už hosté jen lehce zkorigovali stav, takže Jihlava vyhrála 8:2, v sezoně stále neztratila ani bod a už má nastříleno 198 branek!
28.01.2017, Liga mladších žáků "C" - 21. kolo

Tesař (32. Sigmund) - Matějíček, Jeletz, Port, Doskočil, Löffler - Peš, Kudrna, Kolda - Vandas, Bakus, Novák - Dvořák, Štos, Křížek
8

BK Havlíčkův Brod

Škoda - Vaněček, Adam, Marek, Slabý, Nový, Holenda, Baum, Chymo, Krejčí, Strnad, Teplý
2
Branky a nahrávky: 4. Kudrna (Peš), 14. Novák (Křížek), 14. Dvořák (Štos, Křížek), 25. Peš (Kudrna), 35. Doskočil (Kolda), 40. Novák (Matějíček, Bakus), 51. Kolda (Kudrna, Peš), 55. Peš (Kudrna) - 24. Krejčí (Vaněček), 59. Krejčí (Marek). Rozhodčí: Jeletz - Šťastná. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 8:1, 8:2.