0:2
(0:0, 0:1, 0:1)

Mladší žáci nedovolili Třebíči vstřelit ani jednu branku

12.03.2017 / Tomáš Lysý

Poslední zápas s Třebíčí v této sezoně vyšel mladším žákům Dukly na jedničku. Po bezgólové první třetině se šesťáci dostali do vedení ve čtyřiatřicáté minutě, kdy se prosadil Hynek Peš. Jeho gól byl nakonec vítězný. Tři a půl minuty před koncem totiž zvýšil vedení hostí Jindřich Habermann a gólman Adam Černý vychytal čisté konto - 2:0.
12.03.2017, Liga mladších žáků "C" - 26. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč

Trvaj - Bláha, Mojdl, E. Zamazal, Topol. Suchánek - Šoltés, Svoboda, Vehnoda, Čermák, D. Zamazal, Hájek, Budín, Krotký, Hanák
0

Černý - Matějíček, Doskočil, Port, Fábry - Peš, Vandas, Novák - Habermann, Bakus, Křížek - Kolda, Štos
2
Branky a nahrávky: 34. Peš (Vandas, Matějíček), 57. Habermann (Bakus). Rozhodčí: Marek - Roupec. Vyloučení: 2:4. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:2.