2:5
(1:2, 1:2, 0:1)

Mladší dorost ovládl bitvu o první místo tabulky, Oceláře skolil pěti góly

27.01.2017 / Tomáš Lysý

Utkání o první místo nadstavbové skupiny B mezi Třincem a Jihlavou začala lépe hostující Dukla. Ta šla v osmé minutě do vedení zásluhou Patrika Čermáka a jihlavský útočník vrátil svému týmu jednobrankový náskok i po třineckém vyrovnání. Ve druhé třetině červenožlutí soupeři uskočili, po třetí přesné nahrávce Tomáše Chlubny se prosadil Matouš Menšík a vzápětí zkompletoval Patrik Čermák hattrick. Domácí sice stačili před přestávkou jedním gólem snížit, ovšem Jihlava si již tři body a posun na první příčku tabulky vzít nenechala. Tím spíše, že v poslední minutě trefil prázdnou branku Matouš Menšík - 2:5.
27.01.2017 15:00, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 28. kolo

HC Oceláři Třinec

Švančara – Bulava, Mituchovič, Wantulok, Cienciala, Chovaniak – Králík, Kašpárek, Szmek, Wardas, Jurzyca, Stročka, Marguš, Ramík, Rybnikár, Macháček
2

Chaloupek – Piskač, Winkler, Smolko, Sapík, Brož, Křišta, Moravec – Zadražil, Chlubna, Krajíček, Menšík, Pigl, Čermák, Havel, Mikulka, Svoboda, Kochrda
5
Branky a nahrávky: 10. Rybnikár (Marguš), 38. Rybnikár (Marguš, Chovaniak) – 8. Čermák (Chlubna), 13. Čermák (Chlubna), 22. Menšík (Chlubna), 27. Čermák (Menšík), 60. Menšík (Čermák). Rozhodčí: Holaň – Adamec, Poruba. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 180. Střely na branku: 32:27. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4, 2:5.