0:4
(0:1, 0:3, 0:0)

Mladší dorost nedal Žďáru šanci, čtyři góly vstřelil, žádný neinkasoval a jasně vede tabulku

05.02.2017 / Tomáš Lysý

Zápas mladších dorostenců ve Žďáru měl naprosto jednoznačný průběh, za celý zápas povolila Dukla svému krajskému soupeři jen 12 střel! Již ve třetí minutě se prosadil Matouš Menšík a jeho gól byl nakonec vítězný, jelikož jihlavský gólman Ondřej Chaloupek potřetí v sezoně neinkasoval. Zato ve druhé třetině se dvakrát prosadil Vítězslav Brož a na konečných 4:0 upravil před druhou přestávkou Patrik Čermák. Třetí třetina již branku nepřinesla. I popáté v sezoně tak platilo, že zápasy mezi Jihlavou a Žďárem vyhráli hosté. Dukla má po jasné výhře v tabulce již sedmibodový náskok před Zlínem.
05.02.2017 17:00, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 32. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

Nedvěd – Černohorský, Pachl, Klodner, Pytlíková, J. Čermák, Tomín – Jindra, Vlk, Štola, Tomek, Malenovský, Trejbal, Machalová, Hromádka
0

Chaloupek – Piskač, Nosek, Křišta, P. Brož, Rašín, Kratochvíl – V. Brož, Zadražil, Chlubna, Krajíček, Najman, Juda, Menšík, P. Čermák, Mihulka, Dýčková
4
Branky a nahrávky: 3. Menšík, 22. V. Brož (Rašín, Najman), 32. V. Brož (Najman), 37. P. Čermák (Chlubna, Menšík). Rozhodčí: Vrba – Klouda, Berger. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 124. Střely na branku: 12:35. Průběh utkání: 0:4.