2:3p
(1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)

Mladší dorostenci vyhráli ve Zlíně a míří k triumfu v nadstavbě

23.02.2017 / Zdeněk Drla

Mladší dorostenci Dukly Jihlava mají v nadstavbové skupině ELIOD extraligy parádní fazonu. Do tabulky si připsali další dva body za výhru 3:2 v prodloužení na ledě druhého Zlína. Skóre otevřeli v přesilovce půl minuty před první sirénou domácí mladíci, zkraje prostředního dějství ale srovnal také v přesilové hře Miroslav Juda, druhý gól hostů z Vysočiny přidal taktéž v početní výhodě Tomáš Chlubna. Domácí vyrovnali v 50. minutě jak jinak než při přesilovce. Další gól už v základní hrací době nepadl. V prodloužení se podruhé v zápase zapsal do listiny střelců Miroslav Juda a Dukla tak brala bonusový bod. Tři kola před koncem mají svěřenci trenéra Petra Svobody na prvním místě tabulky náskok 8 bodů právě před Zlínem a 15 bodů před třetím Třincem.
23.02.2017 17:45, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 35. kolo

Berani Zlín

Horák – Prčík, Uhříček, Holík, Talafa, Jaroněk, Riedl, Prokeš – Bachánek, Podešva, Handl, Kozubík, Tad. Dřímal, Luža, Chludil, Baďura, Weintritt, Dvořáček
2

Krejčí – Piskač, Winkler, Smolko, P. Brož, Barák, Rašín – V. Brož, Zadražil, Menšík, Chlubna, Krajíček, Juda, Pigl, Čermák, Svoboda
3
Branky a nahrávky: 20. Talafa (Holík, Weintritt), 50. Talafa (Holík, Tad. Dřímal) – 25. Juda (V. Brož, Chlubna), 37. Chlubna (Krajíček, Rašín), 63. Juda (Rašín, V. Brož). Rozhodčí: Škach - Blaha, Goňa. Vyloučení: 4:6, navíc Piskač (JIH) 10 min OT za ZHK. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 73. Střely na branku: 20:40. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.