4:1
(0:0, 2:0, 2:1)

Mladší dorost porazil rivala ze Žďáru nad Sázavou

02.03.2017 / Ondřej Terber

Ve čtvrtek přivítali mladší dorostenci na svém ledě rivala ze Žďáru nad Sázavou. V první třetině se diváci na stadionu ještě branky nedočkali, ale ve druhé části hry už viděli hned dva góly v síťi Žďáru. O jeden z nich se postaral Miroslav Juda, který zaznamenal v utkání i jednu asistenci. V závěrečné třetině si domácí Dukla vše hlídala a přidala ještě dvě branky. Naopak hostům se podařilo pokořit brankáře Chaloupka pouze jednou a Jihlava tak zvítězila v derby 4:1.
02.03.2017 15:45, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 37. kolo

Chaloupek – Piskač, Winkler, Smolko, Křišta, P. Brož, Barák, Rašín - V. Brož, Zadražil, Menšík, Chlubna, Krajíček, Juda, Pigl, P. Čermák, Mihulka
4

SKLH Žďár nad Sázavou

Novotný – Černohorský, Pachl, Klodner, Poizl, J. Čermák, Tomin - Pytlíková, Vlk, Tomek, Malenovský, Trejbal, Puczek, Pytlík, Gergel, Hromádka
1
Branky a nahrávky: 34. Juda (Chlubna, Rašín), 37. P. Brož (Juda, Chlubna), 46. Menšík (V. Brož, Chlubna), 56. Piskač (Krajíček, Pigl) – 51. Puczek (Gergel, Poizl). Rozhodčí: Antonín – Král, Mikoviny. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 86. Střely na branku: 35:28. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.