2:9
(0:1, 2:5, 0:3)

Rezerva mladšího dorostu dostala výprask od Kolína

23.02.2017 / Zdeněk Drla

B-tým mladšího dorostu Dukly Jihlava schytal pořádný výprask od Kolína. Středočeši jsou společně s Havlíčkovým Brodem aspiranty na postup do extraligy. První třetina ještě dopadla pro jihlavské mladíky příznivě - prohrávali pouze 0:1. Ve druhém dějství se ale s kolínskými góly doslova roztrhl pytel. Hosté se dostali do čtyřgólového vedení, Dukla dokázala během půldruhé minuty dvakrát skórovat a vrátit se do zápasu - na to ale našli kolínští Kozlové rychlou odpověď, čtyřgólový rozdíl si vzali zpět během dalších dvou minut. Ve třetí třetině přidali další tři góly. Rezerva mladšího dorostu prohrála 2:9, o jihlavské zásahy se postarali Filip Křišta a Marian Havel.
23.02.2017, ELIOD liga mladšího dorostu - 7. kolo

HC Dukla Jihlava B

Maláč - Kratochvíl, Nosek, Kříšta, Sapík, Jančí, Poledna, Buzek - Augusta, Kochrda, Havel - Kohout, Machovský, Mihulka - Polodna, Melenovský, Hroch
2

SC Marimex Kolín

Kvasil - Junek, Pokorný, Zugar, Grauer, Obr, Šupík, Kopecký - Naďo, Havránek, Vrabec, Míšek, Klazar, Barták, Hubschmann, Vyvial, Pilný, Vankovský
9
Branky a nahrávky: 37. Křišta (Polodna), 38. Havel (Augusta, Nosek) - 7. Naďo (Vrabec), 22. Junek (Pokorný), 28. Pilný (Klazar), 29. Havránek (Junek), 39. Junek (Pokorný), 40. Klazar (Pilný), 43. Šupík (Grauer), 50. Hubschmann (Pokorný), 54. Míšek (Junek). Rozhodčí: Havelka G., Mareček - Kouba, Suchý. Vyloučení: 8:6. Využití: 1:4. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Průběh utkání: 0:4, 2:4, 2:9.