0:1
(0:0, 0:0, 0:1)

Mladší dorost zakončil přípravu výhrou na ledě Motoru

27.08.2014

Poslední zápas přípravy sehráli mladší dorostenci Dukly na ledě Českých Budějovic. Na gól se čekalo první dvě třetiny marně. I když v celkovém součtu přestříleli domácí svého soupeře poměrem 36:22, z vítězství se radovala Jihlava. Gólman červenožlutých Jakub Škarek totiž nepustil za svá záda ani jeden puk, naopak Dukle se podařilo dvě minuty před koncem vstřelit jediný gól zásluhou Jaroslava Musila. Přípravné zápasy tak červenožlutí zakončili s bilancí šesti výher a dvou porážek při skóre 24:15.
27.08.2014, Přípravné zápasy mladšího dorostu A - 9. kolo

Banes Motor České Budějovice

Vokůrka (41. Marek) - Brabec, Stárek, Klusáček, Novák, Jurka, Hromada, Doser, Doktor - Vochozka, Kondelík, Matys, Kašper, Káník, Silný, Hakl, Krcho, Kaisler, Rolínek, Vaculík
0

Škarek - P. Slabý, Havelka, Mareš, Vála, Kaltounek, Trávník, Habermann - Strnad, Jindra, Vala, Musil, Adam, Prokš, Hrbatý, J. Slabý, Úlovec
1
Branky a nahrávky: 58. Musil (Adam, Strnad). Rozhodčí: . Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 63. Střely na branku: 36:22. Průběh utkání: 0:1.