Junioři sahali ve Vítkovicích po bodu, nakonec však těsně prohráli

12.9.2014 / Tomáš Lysý

K teprve druhému venkovnímu zápasu v nové sezoně vycestovali junioři do dalekých Vítkovic. Domácím Slezanům vyšel vstup do zápasu lépe, po gólu Gelnara ze šesté minuty se ujali vedení. Ve druhé třetině padla také jedna branka, tentokrát do sítě Vítkovic, jejichž oslabení potrestal Lukáš Jícha. Vyrovnaný stav vydržel až do času 55:24, kdy po individuální akci rozhodl zápas Jakub Gelnar. Další zápas čeká Duklu již zítra na ledě Třince.
12.9.2014 17:00, DHL extraliga juniorů - 8. kolo

HC Vítkovice Ridera

R. Svoboda - Adamík, Hawlík, Demel, Šendera, Pužič, Charvát, Rudl - Ballner, Rimmel, Gřeš, Illéš, Česlík, Kafka, Blahuta, Kuťák, Ollender, Beneš, Sysala, Jáchym, Gellnar

D. Svoboda - Tobola, Půža, Leština, Hohl, Kochánek, Dundáček, Port - Dufek, Sladký, Dupljaku, Balaštík, Střecha, Dvořák Mäki, Marcilis, Jícha, Anděl, Nováček
Branky a nahrávky: 6. Gelnar /Adamík), 56. Gelnar (Sysala) - 33. Jícha (Leština). Rozhodčí: Trombík - Mikler, Bojda. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 33:23. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

Průběh utkání