4:7
(2:0, 1:2, 1:5)

O bodech rozhodla poslední třetina

28.10.2014 / Jaroslav Wollmann

Dobře vstoupili doprvní třetiny svěřenci Karla Nekvasila v duelu proti Btýmu Mladé Boleslavi. Zásluhou Daňhela a Štěrby jí vyhráli 2:0. Po druhé části vedli mladí Jihlavané 3:2. Hosté o svém obratu rozhodli v poslední dvacetiminutovce, kdy dokázali vstřelit pět branek, domácí celek kontroval pouze jednou, a tak odešel poražen po výsledku 4:7. Matěj Daňhel si v zápase přisal gól a dvě asistence.
28.10.2014 15:00, ELIOD liga mladšího dorostu - 12. kolo

HC Dukla Jihlava B

Lepeška - Fixa, Martinů, Kalenda, Mareček, Kaltounek, Vaněk - Daňhel, Kardoš, Šulek - Lupač, Tušer, Štěrba - Chromý, Matějka, Koláček - Novák
4

BK Mladá Boleslav B

7
Branky a nahrávky Jihlavy: 12. Daňhel (Kardoš, Šulek), 16. Štěrba (Kardoš), 26. Lupač (Šulek, Daňhel), 54. Kardoš (Daňhel). Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. Střely na branku: 31:32. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:6, 4:6, 4:7.

„První třetinu jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli 2:0, od druhé třetiny soupeř přebíral iniciativu a ve třetí třetině nás přehrál a pěti góly zápas otočil," řekl po utkání trenér Karel Nekvasil.