5:3
(2:0, 2:2, 1:1)

Mladší dorost v utkání proti Pardubicím mocně finišoval, nakonec však padl

11.09.2014 / Tomáš Lysý

Třetí kolo extraligy mladšího dorostu zavedlo Jihlavu na led Pardubic. Již v jedenácté minutě vedli domácí o dva góly po trefách Filipa Zadiny a Ondřeje Matýse. Když v prvních pěti minutách druhé části přidaly Pardubice další dva zásahy, zdálo se být vše jasné. Dukla ale zásluhou Milana Strnada vstřelila první gól a na konci druhé třetiny využil přesilovku pět na tři Jan Prokš. Milan Strnad dokonce po pěti minutách třetí třetiny snížil na rozdíl jediné branky. Vyrovnat se hostům už nepodařilo, naopak v poslední minutě pečetil výhru domácích Jan Černý.
11.09.2014, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 3. kolo

HC Dynamo Pardubice

Vlk - Dubovčí, Leder, Sýkora, Javůrek, Mert, Žouželka - Machala, Blümel, Matýs, Zahradník, Černý, Zadina, Bucek, Růžička, Svatoš, Chára, Pochobradský, Hlaváček
5

Škarek - Habermann, P. Slabý, Kaltounek, Vála, Stark, Havelka - Úlovec, Jindra, Prokš, Adam, Lupač, Filip, J. Slabý, Hrbatý, Strnad, Vrátný
3
Branky a nahrávky: 8. Zadina (Machala), 12. Matýs (Blümel), 23. Černý, 25. Zadina (Růžička, Dubovčí), 60. Černý - 32. Strnad (Adam, P. Slabý), 40. Prokš (J. Slabý, Strnad), 46. Strnad (P. Slabý). Rozhodčí: Barek - Holeček, Špulák. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 84. Střely na branku: 49:32. Průběh utkání: 4:0, 4:3, 5:3.