5:2
(3:1, 1:0, 1:1)

Mladší dorost pokračuje ve vítězné sérii. Jihlavští mladící porazili i druhou Kometu

23.11.2014 / Tomáš Lysý

Do posledního kola základní části ELIOD extraligy staršího dorostu sice lépe vstoupilo Brno, ale Jihlavě se třemi góly v první třetině povedl obrat. Nejprve Jiří Slabý vyrovnal a poté poslal svůj tým do vedení, které ještě stvrdil Josef Vrátný. Po čtyřiceti minutách vedla Dukla již o tři branky, prosadil se totiž Dominik Adam. Hosté sice ve třetí třetině druhým gólem snížili, ale konečné slovo měl Petr Slabý. Mladší dorostence nyní čeká souboj s týmy na pátém až desátém místě ve skupině boj o jediné volné místo o postup do vyřazovacích bojů.
23.11.2014, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 18. kolo

Škarek - Mareš, P. Slabý, Trávník, Vála, Stark, Havelka - Vala, Jindra, Musil, Prokš, Najman, Adam, J. Slabý, Strnad, Vrátný
5

Dostál - Zábranský, Kučera, Král, Buchal, Vašíček, Gloz, Mikyska - M. Novák, Klenec, Škvrně, Matula, Süss, Svoboda, Kunc, Čajkovič, J. Novák
2
Branky a nahrávky: 7. J. Slabý (Jindra, Mareš), 16. J. Slabý (Musil), 16. Vrátný (Havelka, Jindra), 25. Adam, 51. P. Slabý (J. Slabý, Strnad) - 4. Mikyska (Klenec, M. Novák), 51. Süss (Zábranský). Rozhodčí: Kukeně - Kopic, Honza. Vyloučení: 12:7. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 32:38. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2, 5:2.