3:1
(0:0, 0:0, 3:1)

Mladší dorost porazil Boleslav a živí naději na play-off

27.11.2014 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek odpoledne přivítali svěřenci Štěpána Moravce celek Mladé Boleslavi. Po dvě třetiny se diváci branky nedočkali. První gól padl ve 44. minutě, kdy se trefil Jaroslav Musil. O devět minut později hosté zásluhou Flynna vyrovnali. O minutu poozději už domácí znovu vedli, v oslabení se prosadil znovu Jaroslav Musil. Na konečných 3:1 pečetil do prázdné branky Milan Strnad. Mladí Jihlavané i nadále živí naději na play-off.
27.11.2014, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 19. kolo

karek – P. Slabý, Stark, Vála, Havelka, Mareš, Trávník – Musil, J. Slabý, Prokš - Vrátný, Jindra, Strnad - Habermann, Adam, Úlovec
3

BK Mladá Boleslav

Burger – Duda, Jirásek, Dlabola, Flek, Furmánek – Hrachovec, Křížek, Rudolph, Jeník, Flynn, Dvořák, Zich, Karli, Horáček, Mežnar
1
Branky a nahrávky: 44. Musil (Vála), 54. Musil (J. Slabý), 59. Strnad (Vrátný) – 53. Flynn (Jeník, Duda). Rozhodčí: Paulík – Kuřítko, Suchý. Vyloučení: 8:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 78. Střely na branku: 28:35. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.