6:3
(2:0, 2:1, 2:2)

Mladší dorost znovu vyhrál a upevnil si třetí místo v tabulce

14.12.2014 / Tomáš Lysý

Mladší dorost chtěl potvrdit výbornou formu z posledních zápasů také doma proti poslednímu Kolínu. O dvoubrankový náskok Dukly se v první třetině postaral Milan Strnad, který vstřelil oba dva góly. Ve druhé třetině zvyšoval Lukáš Jindra a v polovině zápasu nahrál Milan Strnad na gól Adamu Hrbatému. Hosté poté vstřelili svůj první gól, ale více se Jihlavě nepřiblížili. Závěrečná část přinesla trefy Tomáše Valy a Jana Úlovce, proložené dvěma zářezy hostí. Jihlava tak vyhrála osmý z posledních devítí zápasů v tabulce a dál má na dosah první České Budějovice.
14.12.2014 14:15, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 23. kolo

Škarek - Habermann, P. Slabý, Mareš, Trávník, Vála, Stark, Havelka - Vrátný, Strnad, Hrbatý, J. Slabý, Adam, Musil, L. Jindra, Vala, Úlovec
6

SC Marimex Kolín

Březina - Nutil, Štefan, Grauer, Zdeněk, Beneš, Mirochnikov - Martínek, Plíhal, Kronus, Zheliznyak, Bedrník, Pokorný, Š. Jindra, Zámečník, Mašín
3
Branky a nahrávky: 6. Strnad, 9. Strnad (Mareš, Stark), 27. L. Jindra (Strnad), 31. Hrbatý (Vala), 51. Vala (Musil), 55. Úlovec - 32. Nutil, 53. Š. Jindra (Kronus), 57. Zámečník. Rozhodčí: Dostál - Kotrba, Jeletz. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 77. Střely na branku: 34:40. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 6:2, 6:3.