3:2sn
(1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)

Mladší dorostenci padli v Liberci po samostatných nájezdech

30.01.2015 / Libor Kucza

Svěřenci Štěpána Moravce vstoupili do utkání velmi dobře, již po pěti minutách se zásluhou Tomáše Valy ujali vedení. Ještě v prvním dějství ale domácí vyrovnali, načež v úvodu prostřední části přidali další přesný zásah. Po následné jihlavské odpovědi z hole Fixy přišla bezbranková třetí třetina. Klání nakonec dospělo až do samostatných nájezdů, v nichž si bonusový bod připsali Severočeši. Dukla tak podlehla Liberci 2:3.
30.01.2015, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 30. kolo

Bílí Tygři Liberec

Novák - Bednář, Krejsa, Kunst, Ira, Bálik - Šír, Šíp, Mocek, Charvát, Čermák, Verbický, Maťátko, Kotyza, Chrtek
3

Škarek - Zadina, Habermann, P. Slabý, Trávník, Vála, Stark, Havelka - Úlovec, Vala, Jindra, Adam, Fixa, J. Slabý, Hrbatý, Vrátný
2
Branky a nahrávky: 15. Mocek (Kunst, Čermák), 21. Čermák (Kunst), rozhodující nájezd Čermák - 5. Vala (Habermann, Slabý), 38. Fixa (Vrátný). Rozhodčí: Hrubý - L. Podrazil, R. Podrazil. Vyloučení: 4:5, navíc Mareš 10 min. ZHK, Havelka (oba JIH) 10 min. - nesportovní chování. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: 36:24. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.