4:3
(2:0, 0:1, 2:2)

V duelu se Znojmem znovu padlo sedm branek

18.01.2015 / Jaroslav Wollmann

18. ledna přivítali svěřenci Karla Nekvasila celek Znojma. Zatímco minulý týden vyhráli mladší dorostenci Dukly 5:2, v nedělním poledni horko těžko uhájili vítězství 4:3. Jihlavští mladíci vedli po úvodní části 2:0. Hosté ve druhé dvacetiminutovce snížili na rozdíl jediné branky. V poslední části padlo na každé straně po dvou přesných zásazích do černého. Po dvou brankách zaznamenali Jan Úlovec a Jindřich Kardoš. Oba se pokaždé trefili v první a třetí třetině.
18.01.2015 11:45, ELIOD liga mladšího dorostu - 27. kolo

HC Dukla Jihlava B

Šťastný - Kalenda, Koláček, Martinů, Vaněk - Fixa, Lupač, Komín - Úlovec, Kardoš, Novák - Šulek, Tušer, Stěrba
4

HC LERAM Orli Znojmo

3
Branky a nahrávky Jihlavy: 13. Kardoš (Martinů), 15. Úlovec (Kalenda), 43. Kardoš (Úlovec), 49. Úlovec (Koláček). Vyloučení: 4:5. Využití: 2:1. Střely na branku: 36:36. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3.

„Do utkání jsme vstoupili dobře a celou první třetinu jsme byli lepším týmem a zaslouženě ji vyhráli. Ale jako by nás to uspokojilo a zbytek zápasu to z naší strany nebylvůbec dobrý výkon a horkotěžko jsme to vedení udrželi," řekl po utkání trenér Karel Nekvasil.