4:3
(2:1, 2:2, 0:0)

Z Jindřichova Hradce se mladší dorostenci vrací s prázdnou

30.01.2015 / Jaroslav Wollmann

V pátek cestovali svěřenci Karla Nekvasila do Jindřichova Hradce. Třináctá minuta první třetiny se jihlavským mladíkům nepovedla, inkasovali během ní dvě branky. Do přestavky stačili pouze snížit. Ve druhé části vstřelily oba celky po dvou gólech, a tak se do kabin šlo za stavu 4:3 pro domácí. V poslední dvacetiminutovce se hostím vyrovnat nepodařilo, tři body tak zůstaly Jindřichovu Hradci.
30.01.2015 17:30, ELIOD liga mladšího dorostu - 28. kolo

HC Střelci Jindřichův Hradec

4

HC Dukla Jihlava B

Lepeška - Homola, Rašín, Kalenda, Martinů, Vaněk - Brož, Najman, Zadražil - Adamová, Tušer, Šulek - Novák, Chromý, Štěrba
3
Branky a nahrávky Jihlavy: 16. Šulek (Kalenda), 23. Brož (Najman, Zadražil), 31. Brož. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:1. Střely na branku: 30:27. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3.

„Vstup do utkání jsme měli dobrý, měli jsme tam nějaké šance, které jsme neproměnili a naopak soupeř během 17 vteřin vstřelil 2 branky. Hra v útoku nebyla špatná, ale vůbec nám nefungovala hra v obrané třetině a to dnes rozhodlo," řekl po utkání trenér Karel Nekvasil.