5:0
(2:0, 2:0, 1:0)

Mladší dorostenci si poradili s Boleslaví

21.03.2015 / Jaroslav Wollmann

V sobotním odpoledni přivítali svěřenci Karla Nekvasila celek Mladé Boleslavi. Domácím se náramně podařil úvod duelu, když v první minutě vstřelili dvě branky. Prosadili se Matěj Šulek a Jindřich Kardoš. Ve druhé třetině Dukla přidala také dvě branky, v oslabení se trefil Matěj Daňhel a po něm Jan Úlovec. Skóre na konečných 5:0 uzavřel Daniel Zadina. Daniel Šťastný vychytal nulu.
21.03.2015 10:30, ELIOD liga mladšího dorostu - 38. kolo

HC Dukla Jihlava B

Šťastný - Kalenda, Martinů, Zadina, Vaněk, Koláček, Mareček - Musil, Úlovec, Šulek - Filip, Kardoš, Komín - Lupač, Daňhel, Tušer
5

BK Mladá Boleslav B

0
Branky a nahrávky Jihlavy: 1. Šulek (Musil), 1. Kardoš (Filip), 28. Daňhel, 40. Úlovec (Lupač), 47. Zadina (Lupač). Vyloučení: 5:6. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 48:17. Průběh utkání: 5:0.

„Měli jsme výborný vstup do utkání, když jsme v první minutě vstřelili dvě branky. Do 13. minuty jsme byli jasně lepším týmem. Poté jsme trochu ubrali a soupeř nás zatlačil. Od druhé třetiny jsme se vrátili ke hře ze začátku zápasu, přidali góly a průběh zápasu si už pohlídali," řekl po utkání trenér Karel Nekvasil.