3:2
(1:1, 1:1, 1:0)

Mladší dorostenci padli těsně v Pardubicích

25.08.2015 / Zdeněk Drla

Mladší dorostenci Dukly Jihlava po "zlatém" domácím Memoriálu Jaroslava Pitnera a jednom dni volna cestovali na východ Čech. V pardubické Tipsport Areně vyzvali místní Dynamo. Ve vyrovnaném duelu šli do vedení mladíci z krajského města Vysočiny, když v páté minutě proměnil nařízené trestné střílení Jindřich Kardoš, domácí tým do konce první periody srovnal a hned zkraje druhé třetiny odskočil o jeden gól. Před druhou sirénou srovnával za Jihlavu v ne často viděné hře tří proti třem Vítězslav Brož, rozhodla až třetí část hry. V 50. minutě, pouhé dvě vteřiny před skončení trestu jihlavského hráče, strhli pardubičtí mladíci vedení znovu na svoji stranu. Na tento gól už Jihlava nedokázala zareagovat.
25.08.2015 17:15, Přípravné zápasy mladšího dorostu A - 11. kolo

HC Dynamo Pardubice

KLas - Rudy, Jelínek, Oliva, Sýkora, Leder, Dubovči, Secký, Pejzl, Zeman, Blümel, Koffer, Rozlílek, Mazura, Chára, Kazda, Kostka, Rohlík, Kutílek, Sajdl, Šír
3

Chaloupek - Zadina, Filip, Trávník, Rusňák, Mareček, Marek - Juda, Daňhel, Úlovec - Vala, Najman, Brož - Zadražil, Kardoš, Musil
2
Branky a nahrávky: 8. Chára (Mazura), 21. Pejzl (Oliva, Blümel) - 5. Kardoš (TS), 40. Brož (Zadina). Vyloučení: 4:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.