11:7
(3:4, 2:2, 6:1)

Starší žáci předvedli proti Zlínu v posledních deseti minutách nevídaný obrat

03.02.2016

Málo vídaná přestřelka se odehrála v zápase Ligy starších žáků mezi Duklou a Zlínem. Domácí se dostali po dvou gólech Patrika Čermáka do vedení. Zlínští vzápětí srovnali a na vedoucí gól jihlavského Tomáše Noska odpověděli otočením skóre. To se povedlo ve druhé třetině i červenožlutým a díky dvěma trefám Mariana Havla vedli domácí 5:4. Jenže ještě do druhé přestávky hosté znovu strhli vedení na svojí stranu a ve 48. minutě vedli již 5:7. Jenže Dukla ukázala bojovné srdce. V rozmezí času 50:20 - 59:41 se trefila hned šestkrát. O dva góly se postaral Tomáš Chlubna, hattrick zkompletoval Patrik Čermák a jednou se prosadil také Patrik Augusta, Matouš Menšík a Petr Brož. Jihlava tak vyhrála 11:7!
03.02.2016 17:00, Liga starších žáků "A" - 20. kolo

Krejčí (30. Maláč) - Brož, Sapík, Poledna, Dúška, Moravec, Chvátal - Havel, Čermák, Chlubna - Augusta, Menšík, Nosek - Kochrda, Mikeš, Racek
11

Berani Zlín

Šarman (30. Mravec) - Prokeš, Talafa, Macík, Liss, Riedl - Handl, Bachánek, Chlubil, Zemánek, Kopčil, Čajanová
7
Branky a nahrávky: 4. Čermák (Chlubna), 7. Čermák (Brož), 12. Nosek, 25. Havel (Chlubna), 33. Havel (Chlubna), 51. Čermák (Chlubna), 52. Augusta (Chvátal), 53. Chlubna (Brož), 58. Menšík (Havel), 58. Chlubna (Čermák), 60. Brož - 7. Handl (Macík), 9. Zemánek (Čajanová), 17. Chlubil (Handl, Bachánek), 18. Handl (Chlubil), 35. Handl (Bachánek), 38. Handl (Chlubil, Bachánek), 48. Talafa (Bachánek, Čajanová). Rozhodčí: V. Ryšavý - Šťastná, Suchý. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 57. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:4, 5:4, 5:7, 11:7.