15:1
(7:0, 5:0, 3:1)

Starší žáci si proti Třebíči otevřeli patnáctigólovou střelnici

05.02.2016

Již po pár minutách zápasu bylo jasné, jakým směrem se bude mač mezi Duklou a Třebíčí ubírat. Již po první třetině byl stav 7:0 pro červenožluté, kteří ve druhé části přidali dalších pět gólů. Až za hrozivého stavu 14:0 se poprvé prosadila i Horácká Slavia, Jihlava poté uzavřela stav na konečných 15:1. Pět gólů a tři asistence si v utkání připsal Tomáš Chlubna, hattrick a tři nahrávky zařídil Patrik Čermák, obránce Petr Brož trefil cíl dvakrát a dvakrát přesně nahrál. O zbytek gólů se postaral jedním zásahem Alex Augusta, Matouš Menšík, Tomáš Racek, David Moravec a Marek Chvátal.
05.02.2016 17:00, Liga starších žáků "A" - 28. kolo

Pavlas (32. Maláč) - Brož, Sapík, Moravec, Chvátal, Dúška - Havel, Čermák, Chlubna - Augusta, Menšík, Nosek - Kochrda, Mikeš, Racek
15

SK Horácká Slavia Třebíč

Martin (11. - 40. Drapač) - Dvořák, Koňařík, Strnad, Krištof, Šplíchal - Spilka, Vedral, Svoboda, A. Kotačka, F. Kotačka, Hrnčíř, Škrdlová, Čtveráček
1
Branky a nahrávky: 1. Čermák (Sapík), 3. Chlubna (Brož), 4. Chvátal (Kochrda), 6. Chlubna (Brož), 11. Brož (Chlubna), 15. Augusta (Mikeš), 18. Racek (Menšík), 21. Moravec (Čermák, Havel), 28. Menšík (Dúška, Kochrda), 32. Chlubna (Čermák), 33. Brož (Dúška), 38. Chlubna (Havel), 44. Čermák (Chlubna), 49. Čermák (Chlubna), 55. Chlubna (Čermák) - 50. Svoboda (Koňařík). Rozhodčí: V. Ryšavý - Čurilla, Suchý. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 43. Průběh utkání: 14:0, 14:1, 15:1.