7:0
(1:0, 4:0, 2:0)

Šesťáci rozstříleli Warrior Brno a stíhají v tabulce další brněnský tým, Kometu

17.10.2015 / Tomáš Lysý

Jihlavská šestá třída, které patří v tabulce druhé místo, hostila na vlastním stadionu poslední Warrior Brno. Již ve druhé minutě se červenožlutí ujali vedení gólem Lukáše Číhala. Druhá třetina již jasně patřila Dukle. Nejprve se prosadil Max Machovský, poté opět Lukáš Číhal a dvě trefy přidal Šimon Báťa. Ve třetí části již domácí kontrolovali zápas. Nejenže gólmani Filip Sigmund a Jiří Tesař udrželi čisté konto, ale navíc na konečných 7:0 zvýšili Jonáš Jungwirth a Václav Kudrna.
17.10.2015 14:30, Liga mladších žáků "C" - 9. kolo

Sigmund (30. Tesař) - Číhal, Augusta, Jungwirth, Hrbek - Peš, Báťa, Machovský, Novák, Kudrna, Fábry, Bakus, Kříž
7

HCM Warriors Brno

Mann - Berka, Svoboda, Brokeš, Lysoněk, Kolečkář, Jaroš, Juránek, Hejduk, Němec, Ryšánek, Láryš, Radkovský, Adámek, Kotlán, Holec
0
Branky a nahrávky: 2. Číhal, 21. Machovský (Báťa), 26. Číhal (Augusta), 35. Báťa (Augusta), 38. Báťa (Jungwirth), 50. Jungwirth (Báťa), 50. Kudrna (Číhal) Rozhodčí: Čurilla, Havelka. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 7:0.

Nejlepší hráči Dukly: Celé mužstvo

Martin Pykal (HC Dukla Jihlava): Od začátku zápasu jsme měli mírně navrch, ale řadou nepřesností jsme se sami připravovali o šance. Také zakončení dnes nebylo naší silnou stránkou i díky dobře chytajícímu brankáři soupeře. Ve druhé části jsme některé šance proměnili a pak utkání kontrolovali až do konce.