7:3
(1:0, 4:1, 2:2)

Po třetím Zlínu nedali mladší žáci šanci ani čtvrté Třebíči

05.02.2016

Dva dny po kanonádě proti Zlínu se představili mladší žáci Dukly v derby proti Třebíči. První třetina se lépe povedla tabulkově druhé Jihlavě, jediný gól vstřelil Michael Bačkovský. Ve druhé části zvýšili domácí po gólech Andreje Fabryho a Šimona Báti své vedení, ale čtvrtá Horácká Slavia se dostala do hry prvním gólem. Ne na dlouho, za okamžik přidal svůj druhý gól Michael Bačkovský a nedlouho poté skóroval i Vojtěch Port. Také třetí třetinu ovládla Dukla, mezi góly Hynka Peše a Andreje Fabryho se vešel pouze jeden zásah hostí - 7:3.
05.02.2016 15:00, Liga mladších žáků "C" - 28. kolo

Sigmund (29. Tesař) - Vovsík, Augusta, Číhal, Port, Hrbek, Matějíček - Báťa, Kříž, Jungwirth - Kudrna, Fabry, Peš - Machovský, Novák, Bačkovský
7

SK Horácká Slavia Třebíč

Vejmelka - Šabatka, Topol, Němec, Hrbáček, Bláha - Krotký, Kuba, Svoboda, Horký, Staněk, Jaša, Mášíček, Hájek
3
Branky a nahrávky: 5. Bačkovský (Hrbek), 24. Fabry (Kudrna, Číhal), 26. Báťa (Jungwirth, Kříž), 31. Bačkovský (Novák), 32. Port (Fabry), 44. Peš (Vovsík), 58. Fabry (Vovsík) - 29. Mašíček (Kuba), 52. Šabatka, 54. Horký. Rozhodčí: Pova - V. Ryšavý. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 32. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1, 6:3, 7:3.