7:0
(0:0, 4:0, 3:0)

Mladší žáci nepovolili Olomouci ani gól a pronásledují vedoucí Kometu

07.02.2016

Úspěšný týden mají za sebou mladší žáci Dukly. Po výhře nad třetím Zlínem 12:3 a čtvrté Třebíčí 7:3 si smlsli i na sedmé Olomouci. Po bezgólové první třetině vstřelil na začátku druhé části rozhodující gól Adam Kříž, kterého dalšími zásahy v prostředním dějství napodobil Vojtěch Port, Šimon Báťa a Andrej Fabry. Třetí třetina také patřila Dukle, postupně se prosadil Václav Kudrna, Martin Hrbek a na konečných 7:0 upravil stav druhým gólem v utkání Adam Kříž. Filip Sigmund si tak připsal čisté konto, Jihlava ve třech zápasech šest bodů při skóre 26:6 a v tabulce je stále druhá o bod za Kometou.
07.02.2016 11:15, Liga mladších žáků "C" - 29. kolo

Sigmund - Vovsík, Augusta, Číhal, Port, Matějíček, Hrbek - Báťa, Kříž, Bačkovský - Kudrna, Fabry, Peš - Machovský
7

HC Olomouc

Špunar - Moša, Drábek, Poler, Padevět, Galvas, Vrána - Šulgan, Ševčík, Berka, Tlach, Přidal, Pastrnel, Navrátil
0
Branky a nahrávky: 21. Kříž (Báťa), 25. Port (Číhal), 38. Báťa (Kříž), 39. Fabry (Kudrna, Hrbek), 42. Kudrna (Peš), 47. Hrbek (Báťa), 59. Kříž (Báťa, Peš). Rozhodčí: Pova - Sibera. Vyloučení: 6:3. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 31. Průběh utkání: 7:0.